“GJESI NGA BEBI MË I VOGËL…”/ Enca publikon video “ujë dhe sapun” nga Austria – AlpeGossip
“GJESI NGA BEBI MË I VOGËL…”/ Enca publikon video “ujë dhe sapun” nga Austria

“GJESI NGA BEBI MË I VOGËL…”/ Enca publikon video “ujë dhe sapun” nga Austria

Pas premierës së filmit “I Love Tropoja” e cila pati dhe vazhdon të ketë një sukses të madh Enca Haxhia ishte një nga ata aktorë që i kaloi pritshmëritë.

Teksa aktorët e fimit ndodhen në Austri për të publikuar edhe aty “I Love Tropoja”, këngëtarja dhe aktorja tashmë ka postuar në insta-story disa foto dhe video  e shtrirë në shtrat dhe pa make-up.”Ujë dhe sapun” siç e themi ndryshe…

“Gjesi nga bebi më i vogël i Austrisë” shkruan Enca, dhe vërtetë duket shumë e vogël në moshë kështu natyrale siç e pamë sot. ALPEgossip.al