PLAZH NË DIMËR/ VIP-at shqiptarë që zgjodhën vendet e ngrohta në vend të borës - AlpeGossip
PLAZH NË DIMËR/ VIP-at shqiptarë që zgjodhën vendet e ngrohta në vend të borës

PLAZH NË DIMËR/ VIP-at shqiptarë që zgjodhën vendet e ngrohta në vend të borës

Si i keni raportet me të ftohtin? Ndonëse temperaturat nuk premtojnë pranverë, moti me diell nuk e ka bërë ende janarin të mërzitshëm.

Megjithatë, a nuk do të ishte ideale që në këtë periudhë të vitit të shijonit plazhin? Krejtësisht e mundur, nëse udhëton në disa vende të caktuara. Këtë vit, personazhet shqiptarë kanë zgjedhur t’i drejtohen vendeve të ngrohta për ta nisur vitin ashtu siç e meritojnë të gjithë.

Plazhin në dimër, kush nuk do ta dëshironte? Këta 6 emra të njohur nuk kanë hezituar të zgjedhin atmosferën tropikale për një nisje plot energji të 2020-tës. /News31.al

Ermal dhe Ariana Fejzullahu

Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Tuna, Patrisi dhe Tiani

Noizy

Klajdi Haruni

Lindita Halimi