KA GATI PROJEKTIN E RI KINEMATOGRAFIK/ Ermali tregon pamjen e tij në filmin e rradhës dhe na shokoi (FOTO) – AlpeGossip
KA GATI PROJEKTIN E RI KINEMATOGRAFIK/ Ermali tregon pamjen e tij në filmin e rradhës dhe na shokoi (FOTO)

KA GATI PROJEKTIN E RI KINEMATOGRAFIK/ Ermali tregon pamjen e tij në filmin e rradhës dhe na shokoi (FOTO)

Pas filmit “2 gisht mjaltë” i cili theu rekord në historinë e kinemasë shqiptare dhe u shit në disa vende të Europës e më gjerë, “Xing.al” bëri të ditur dje se Ermal Mamaqi ka gati projektin e ri kinematografik.

Puna ka nisur dhe filmi i ri do të ketë një super kast.

Ditën e sotme Ermali ka postuar një foto ku shfaqet me muskuj dhe shkruan se është gati për filmin e rradhës. Foto ka shkaktuar shumë të qeshura dhe komente të shumta.

Pritet që edhe filmi i rradhës i Mamaqi Production të bëjë bujë si “2 gisht mjaltë”. Detaje të reja nga prodhimi i ri kinematografik do vijnë në ditët në vazhdim.