“ORDINERE KUJTON SE MË HA LEKËT MUA”/ Plas sherri, ish-pronari i clubit akuzon Adelina Berishën (FOTO) – AlpeGossip
“ORDINERE KUJTON SE MË HA LEKËT MUA”/ Plas sherri, ish-pronari i clubit akuzon Adelina Berishën (FOTO)

“ORDINERE KUJTON SE MË HA LEKËT MUA”/ Plas sherri, ish-pronari i clubit akuzon Adelina Berishën (FOTO)

Ish-pronari i një club-i në kryeqytet, Ervin Cara ka akuzuar këngëtaren Adelina Berisha se i ka marrë një shumë të majme parash dhe nuk ia ka kthyer më. Cara ka publikuar në Instastory mesazhet me këngëtaren e cila i ka bërë bllok.

“Tani bën dhe bllok, kujton se më ha lekët mua me një bllok”, shkruan Cara në postimet e tij në Instastory, të ruajtura nga “newbomb.al”.

“Ja kjo ku*va do dhe me vjedh Instagramin”, shkruan në postimin tjetër Cara.

“Ordinere, mashtruese që merr lekë dhe nuk i kthen, kush e shikon të më kontaktojë”, shkruan ai duke publikuar profilin e Adelinës.

Adelina nuk ka reaguar ende pas këtyre postimeve.