“NUK BËRTISJA DHE NUK LËVIZJA DOT”/ Beatrix Ramosaj tregon ç’përjetoi mbrëmë (FOTO) – AlpeGossip
“NUK BËRTISJA DHE NUK LËVIZJA DOT”/ Beatrix Ramosaj tregon ç’përjetoi mbrëmë (FOTO)

“NUK BËRTISJA DHE NUK LËVIZJA DOT”/ Beatrix Ramosaj tregon ç’përjetoi mbrëmë (FOTO)

Këngëtarja e njohur dhe e shumë komentuar, Beatrix Ramosaj ka rrëfyer për fansat e saj në Instagram se mbrëmë ka përjetuar “para.lize në gjumë”.

“Kam përjetuar para.lizë në gjumë, mbrëmjen që shkoi për herë të dytë në jetën time dhe është gjëja më e tme.rrshme që kam provuar ndonjëherë. Kjo gjë nuk është shaka. Nisa të dëgjoja zëra dhe nuk mund të bërtisja apo të lëvizja trupin, përveç syve. Isha shumë e friks.uar dhe e kisha të vështirë të kthehesha në shtrat për të fjetur sërish”, shkruan Beatrix.

Ky fenomen i ndodhë shumë personace në gjumë dhe është paaftësia për të lëvizur apo folur edhe pse jemi zgjuar, pasi truri jonë është zgjuar kurse trupi jo.