“ME TY PRANË…”/ Fjoralba Ponari i dedikon disa fjalë të dashurit të saj! – AlpeGossip
“ME TY PRANË…”/ Fjoralba Ponari i dedikon disa fjalë të dashurit të saj!

“ME TY PRANË…”/ Fjoralba Ponari i dedikon disa fjalë të dashurit të saj!

Fjoralba Ponari, një nga prezantueset më të ëmbla dhe të pëlqyera u njoh fillimisht për publikun si këngëtare për zërin e saj të mrekullueshëm në ‘The Voice of Albania’. Më pas, bukuroshja nisi të bashkëprezantojë në “E Diell” ku në fakt u bë shumë e njohur për audiencën e gjerë. E tanimë prezanton programin më të ndjekur të humorit “Portokalli” dhe një emision të sajin me shumë emocione “Më thuaj një dëshirë”.

Fjoralba e mban shumë private lidhjen e saj dhe shumë rradhë herë poston foto me të dashurin e saj. Ditën e sotme bukuroshja ka postuar në Instagram një foto të dorës së saj dhe të tij të kapura fort me njëra-tjetrën dhe ka shkruar se si ka qenë ky vit për të.

2023 ishte një vit i vështirë, por ishte më e lehtë me ty pranë. Të dua!

Tashmë të gjithë e dinë se prej kohësh Fjoralba dhe Einxhel Shkira kanë një shoqëri shumë të mirë me njëra-tjetrën dhe për këtë shumë prej ndjekësve i drejtojnë pyetje njërës për tjetrën.  Dihet se tashmë çështja e shtatëzanisë së Einxhel prej kohësh është shumë në vëmendje e nga kurioziteti i të gjithëve edhe Fjoralba merr pyetje të shumta në rrjete sociale për këtë. Kështu ka ndodhur edhe së fundmi në një ‘Ask’ të zhvilluar në Instagram, ku ndjekësit e kanë pyetur se çfarë dhurate ka menduar  për bebin e Einxhel dhe bukuroshja është përgjigjur.