DALIN PAMJET/ Brenda ditëlindjes super LUKSOZE së Oni Hysenbelliut në Dubai (FOTO) – AlpeGossip
DALIN PAMJET/ Brenda ditëlindjes super LUKSOZE së Oni Hysenbelliut në Dubai (FOTO)

DALIN PAMJET/ Brenda ditëlindjes super LUKSOZE së Oni Hysenbelliut në Dubai (FOTO)

Biznesmeni Fatmir Hysenbelliu është një ndër meshkujt më të njohur e të komentuar të showbizit shqiptar, i cili numëron mijëra ndjekës në profilin e tij në Instagram.

Jo rrallëherë, postimet ku tregon jetën super luksoze tërheqin vëmendjen e publikut, ndërsa ditën e sotme vëmendjen e ka marrë festa e ditëlindjes në Dubai.

Fatmiri po qëndron në njërin prej resorteve më luksozë të vendit, ndërsa ka darkuar me miqtë në një restorant francez.

Më pas, nata ka vazhduar në një club, ku ata janë argëtuar deri në orët e para të mëngjesit.

 

Fatmiri ka lindur më 4 prill të vitit 1992 dhe ditën e sotme mbush plot 27-vjeç.