NGJYRA NEON NJË “MUST”/ Vip-et shqiptare që guxuan me nuancën më trendi (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRA NEON NJË “MUST”/ Vip-et shqiptare që guxuan me nuancën më trendi (FOTO)

NGJYRA NEON NJË “MUST”/ Vip-et shqiptare që guxuan me nuancën më trendi (FOTO)

Pas fiksimit me rozën pastel dhe ngjyrën vjollcë të hapur, trendi i radhës është e gjelbra fosforeshente.

Askujt nuk do ti shpëtoni nga sytë nëse shfaqeni e veshur me këtë ngjyrë. Dhe nëse më parë hezitonit, tani është koha të dilni gjithë krenari  sepse jeshilja neon është më në modë se kurrë.

Pavarësisht të gjithave kjo ngjyrë shfaq një shenjë vetëbesimi.Dukeni të guximshme, bini në sy dhe mund të jeni serioze në të njëjtën kohë.  Me pak fjalë është një “must” për garderobën tonë.

Mirëpo nëse akoma keni frikë se si ta kombinoni ne ju tregojme disa nga femrat më seksi të showbizzit shqiptar që pozuan me ngjyrën neon.

Lori Hoxha

Rina Balaj

Jonida Maliqi

Luana Vjollca

Arbenita Ismailaj

AlpeNews.al