TRE ZEMRA BLENDI FEVZIUT/ Fansi “fëlliq” Bleona Qeretin: Nuk ta varin…(FOTO) – AlpeGossip
TRE ZEMRA BLENDI FEVZIUT/ Fansi “fëlliq” Bleona Qeretin: Nuk ta varin…(FOTO)

TRE ZEMRA BLENDI FEVZIUT/ Fansi “fëlliq” Bleona Qeretin: Nuk ta varin…(FOTO)

Këtë herë Blendi Fevziu është nisur drejt një udhëtimi tjetër në “Kanalin e Panamasë”. Moderatori ka publikuar foto dhe video të ndyrshme ku ndjekësit dhe fansat nuk mund të rrinin pa i komentuar.

Edhe mikesha e tij këngëtarja Bleona Qereti  i dërgoi tre figura me zemra por komentin nëvend të Blendit ja kthen një fans.

“Lodhesh kot  nuk ta varin” dhe Bleona nuk ja ka përtuar me përgjigjen ironike: Ashtu të thanë ty yll?

Nuk është hera e parë që Bleona kapet në komente me fansat.

View this post on Instagram

Kanali i Panamase. Zona e xhungles se Gamboa.

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

AlpeNews.al