PO PLANIFIKOJNË TË MARTOHEN/ JUSTIN BIEBER dhe HAILEY kapen në momente pasionante (FOTO) - AlpeGossip
PO PLANIFIKOJNË TË MARTOHEN/ JUSTIN BIEBER dhe HAILEY kapen në momente pasionante (FOTO)

PO PLANIFIKOJNË TË MARTOHEN/ JUSTIN BIEBER dhe HAILEY kapen në momente pasionante (FOTO)

Fotot janë kapur gjatë një darke romantike, ku duket qartë se çifti po shijon puthjet pasionante të njëri-tjetrit.

Ata duken shumë të lumtur ndërsa sipas MTV, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë në fazat fillestare të planifikimit të martesës.