JU KUJTOHET ALTAGRACIA TEK “GRUAJA E JUDËS”? Ja si duket sot aktorja që “tmerroi” shqiptarët – AlpeGossip
JU KUJTOHET ALTAGRACIA TEK “GRUAJA E JUDËS”? Ja si duket sot aktorja që “tmerroi” shqiptarët

JU KUJTOHET ALTAGRACIA TEK “GRUAJA E JUDËS”? Ja si duket sot aktorja që “tmerroi” shqiptarët

Me siguri të gjithë e mbani mend serialin që ju ka futur frikën në palcë, “Gruaja e Judës” i cili u transmetua vite më parë pati një sukses të madh për shkak edhe të mistereve që ndodhin në shtëpinë e familjes Del Toro.

Në fund të telenovelës u zbulua se pas vrasjeve qëndronte Altagracia Del Toro e cila luante rolin kryesor. Si duket sot brunia misterioze?

Aktorja Astrid Carolina Herrera sot është 55 vje. Nëpërmjet fertizilizimit in-vitro, në moshën 50-vjeçare ajo u bë nënë për herë të parë. Aktorja është nënë e një vajze të cilën e rrit e vetme dhe me të ka një marrëdhënie të veçantë të cilën e tregon edhe me postimet në rrjete sociale.