SPEKTAKOLARE/ Kush janë personazhet publikë që janë rrëzuar në skenë (VIDEO) – AlpeGossip
SPEKTAKOLARE/ Kush janë personazhet publikë që janë rrëzuar në skenë (VIDEO)

SPEKTAKOLARE/ Kush janë personazhet publikë që janë rrëzuar në skenë (VIDEO)

Ndodh shpesh që personazhet publikë të përballen me incidente të vogla të cilat ndonjëherë kthehen edhe në situata të sikletshme.

Shumë prej personazheve publikë shqiptarë, qoftë nga politika apo muzika janë përballur me situata të tilla. Një ndër këto personazhe ka qenë edhe këngëtarja Genta Ismaili e cila është rrëzuar gjatë një performance live.

Këngëtarja ka rënë mbrapsht ndërsa kërcente, por e ftuar në “Xing me Ermalin” tregoi se e ka kaluar këtë duke vijuar kërcimin dhe duke e bërë edhe rrëzimin si pjesë të performancës.

Përmes një inserti, emisioni “Xing me Ermalin” ka përmbledhur rrezimet e bujshme nga skena të personazheve si Enca, Bes Kallaku, Aurela Hoxha apo edhe politikanes Grida Duma./tvklan.al