“Po të han, na çave rikardon”, publikohen mesazhet e pista të Encës me një fans – AlpeGossip
“Po të han, na çave rikardon”, publikohen mesazhet e pista të Encës me një fans

“Po të han, na çave rikardon”, publikohen mesazhet e pista të Encës me një fans

Enca e ka djegur rrjetin së fundmi me pozat e reja nga jahti ku tregon të pasmet bombastike, e veshur me mbathje dhe bluzë të shkurtër blu. Këto foto këngëtarja e hitit “Dua” i ka shoqëruar me përshkrimin “Kujt po i han”.
Kjo frazë duket se i ka ardhur në majë të hundës fansave e një prej tyre i shkruan Encës: “Na çave rikardon, kujt po i han, kujt po i han, ty po të han vet”.

Por edhe këngëtarja nuk ja ka përtuar përgjigjen duke i replikuar: “Jo, mu s’më han” e pas kësaj ka shkaktuar edhe më shumë reagime në hapsirën e komtenteve.

Thuhet se kjo frazë është pjesë e këngës së re të Encës që pritet të publikohet këtë verë dhe të kthehet në hit siç ka ndodhur gjithmonë me projektet e këngëtares.