Ledion Liço i radhës për t’u larguar nga “Top Channel”? Reagon moderatori: Ky është… – AlpeGossip
Ledion Liço i radhës për t’u larguar nga “Top Channel”? Reagon moderatori: Ky është…

Ledion Liço i radhës për t’u larguar nga “Top Channel”? Reagon moderatori: Ky është…

Ditën e djeshme në media u përhap lajmi se moderatori Ledion Liço do të largohet nga televizioni “Top Channel”.

U tha se moderatori do të linte ekranin që e bëri të famshëm pas një zënke me drejtorin e ri, Ben Blushi, i cili është drejtor i përgjithshëm i televizionit.

Ndër të tjera thuhej se Ledioni synonte postin e drejtorit të përgjithshëm të televizionit dhe kjo ishte një ndër shkaqet e largimit të tij.

Por sot moderatori ka hedhur poshtë këto lajme si të rreme. Ai ka publikuar foton e lajmit për largim për ta mohuar atë.