''LE NAM O E SAJUME!'' Komentet pikante të ditës, ja si fantsat ''thumbojnë'' VIP-at (FOTO) - AlpeGossip
”LE NAM O E SAJUME!” Komentet pikante të ditës, ja si fantsat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”LE NAM O E SAJUME!” Komentet pikante të ditës, ja si fantsat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Beatrix Ramosaj ka postuar një foto teksa duket duke shijuar disa ditë në Amsterdam. Një komentuese ka një vëretje për ti bërë për buzët të cilat në fakt kemi disa kohë që ja kemi vënë re…

Françeska Jaçe ka postuar një foto ku duket tepër e relaksuar teksa pi një gotë verë. Kjo foto mesa duket nuk i ka pëlqyer një ndjekëseje e cila dhe ka gjetur rastin për ti lënë një koment të gjatë.

Luana Vjollca ka postuar një boomerang teksa shfaqet para një mikrofoni me siguri duke kënduar. Një komentues i saj vazhdon të mendojë se ajo nuk bën për këtë punë. /AlpeGossip.al