Këngëtaret, puthje të nxehta gjatë koncertit/ Ja si duken ato (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtaret, puthje të nxehta gjatë koncertit/ Ja si duken ato (FOTO)

Këngëtaret, puthje të nxehta gjatë koncertit/ Ja si duken ato (FOTO)

Demi Lovato zakonisht gjatë performancave “live” ruan thjeshtësinë duke lënë në qendër të vëmendjes vokalin e saj të fuqishëm, por duket se bukuroshja ka vendosur të ndryshojë rutinën.
Gjatë një performance në një koncert në New Jeresi, Demi Lovato është ngjitur në skenë me balerinë të veshur seksi dhe ka kënduar mbi një krevat të madh së bashku me kolegen e saj, këngëtaren Kehlani.

Dy artistet duke dashur të argëtonin publikun dhe të linin më shumë impakt se zakonisht, kanë shkëmbyer në skenë, mbi krevat, një puthje të nxehtë që është komentuar shumë nga media rozë.

27-vjeçarja së shpejti do të nisë një turne muzikor dhe nuk ka mënyrë më të mirë për të bërë publicitet sesa me një puthje në buzë me këngëtaren që hapi koncertin.