Si të visheni me të kuqe ditën e Shën Valentinit dhe të dukeni seksi dhe e veçantë (FOTO) – AlpeGossip
Si të visheni me të kuqe ditën e Shën Valentinit dhe të dukeni seksi dhe e veçantë (FOTO)

Si të visheni me të kuqe ditën e Shën Valentinit dhe të dukeni seksi dhe e veçantë (FOTO)

Shën Valentini është një ndër ditët më të këndshme, por duhet të tregoheni të kujdesshme për të mos e prishur atmosferën me përzgjedhjen e veshjes së gabuar. E rëndësishme është të zgjidhni një veshje që do t’iu bëjë të ndiheni mirë dhe të flisni përmes saj duke i treguar partnerit se ka bërë zgjedhjen e duhur që iu ka juve në krahë.

Duke pasur parasysh se ku do të zgjidhni të festoni, të famshmet shqiptare iu japin disa ide se si të visheni me të kuqe dhe të dukeni seksi dhe jo pjesë e “turmës” së përvitshme.

Arjola Shehu

Krista Merkoçi

 

Lori Hoxha

Armina Mevlani

 

Erisa Kaçupi

Jonida Vokshi

Irena Kita

Luana Vjollca

 

Aurela Hoxha

Orinda Huta

 

Oriola Marashi

Burimi: Iconstyle.al