Sot është super seksi, por këngëtares shqiptare i del video që s’do donte ta shikonte kurrë – AlpeGossip
Sot është super seksi, por këngëtares shqiptare i del video që s’do donte ta shikonte kurrë

Sot është super seksi, por këngëtares shqiptare i del video që s’do donte ta shikonte kurrë

Vetëm pak ditë më parë ajo publikoi këngën më të re “S’ka konkurrenc” në bashkëpunim me Feron. Bëhet fjalë për këngëtaren Rina Balaj e cila së fundmi ka marrë një vëmendje të madhe.

Ndonëse është vetëm 18 vjeç, Rina po i ngjit me shpejtësi shkallët e famës.

Ajo shpesh herë tërheq shumë vëmendjen me fotot provokuese në Instagram, ku shfaqet gjithnjë seksi, moderne dhe në super formë.Por jo të gjithë e mbajnë mend që ajo dikur konkurronte në “X Factor”, ku një video nga audicionet është përhapur me shpejtësi në portale sot.

Rina shfaqet shumë ndryshe nga ajo që shihni sot dhe fatkeqësisht nuk e kaloi fazën e parë.

Ndiqni videon më poshtë.