GENTA ISMAJLI SHTATËZANË ME PARTNERIN TURK/ Këngëtarja shqiptare tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
GENTA ISMAJLI SHTATËZANË ME PARTNERIN TURK/ Këngëtarja shqiptare tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

GENTA ISMAJLI SHTATËZANË ME PARTNERIN TURK/ Këngëtarja shqiptare tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli prej kohësh po shijon historinë e dashurisë me partnerin e saj turk, Hysen Usta. Çifti e kanë treguar publikisht se janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe shpeshherë bëjnë edhe dedikime apo surpriza romantike.

Genta kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktive në rrjete sociale dhe kjo mesa duket e ka një shkak. Sot po përflitet se këngëtarja është shtatzënë dhe thashethemet kanë nisur nga një foto që ajo postoi në Instagram.

Barku i këngëtares duket i rrumbullakosur dhe fansat e kanë vënë re këtë. Nuk kanë munguar pyetjet e shumta për shtatzëninë, por Genta ka preferuar të mos i përgjigjet.

Edhe në një postim tjetër në Instastory, këngëtarja është kujdesur të mos e tregojë barkun duke i shtuar më shumë dyshimet.