I THA “KU*VË” PA SHIJE”/ Xhensila Pere pendohet për sherrin me Linda Rein (FOTO) – AlpeGossip
I THA “KU*VË” PA SHIJE”/ Xhensila Pere pendohet për sherrin me Linda Rein (FOTO)

I THA “KU*VË” PA SHIJE”/ Xhensila Pere pendohet për sherrin me Linda Rein (FOTO)

Gati dy vite më parë bëri bujë sherri mes Xhensila Peres dhe Linda Reit, të cilat asokohe morën pjesë në spektaklin “Dance with me”. Linda u largua në puntatat e para, pas shumë debateve me produksionin ndërsa Xhensila u shpall fituese e këtij kompeticioni.

Në natën finale Linda thumboi Xhensilën dhe si dhe produksionin teksa sherri vazhdoi edhe kur modelja u bë pjesë e një klipi të Genës. Linda Rei në një postim e quajti Xhensilën ku*vë pa shije, deklaratë e cila solli edhe reagime të tjera më pas.

E ftuar së fundmi në emisionin “Mes yjesh”, Xhensila la të kuptohet se është penduar për këtë sherr.

“Ka qenë një reagim në nerv e sipër, këtë duhet ta pranoj. Fitoren time në atë spektakël, Linda e përdori kaq keq kundër meje. Ajo në të vërtetë e kishte me produksionin, por që dashje pa dashje më preku dhe mua në mënyrë direkte. Nuk më la që t’a shijoja atë fitoren! Ajo që unë bëra ishte deri diku e gabuar”, tha Xhensila.