PUBLIKOHEN PAMJET/ Ja shtëpia e re super luksoze e Eni Koçit (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKOHEN PAMJET/ Ja shtëpia e re super luksoze e Eni Koçit (FOTO)

PUBLIKOHEN PAMJET/ Ja shtëpia e re super luksoze e Eni Koçit (FOTO)

Këngëtarja e njohur Eni Koçi është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetin social Instagram, ku ndan shpesh me fansat foto e video të shumta nga përditshmëria

Së fundmi, një tjetër postim i veçantë ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të këngëtares. Eni ka ndarë me të gjithë pamje nga shtëpia e saj e re, e cila është ende në punim e sipër.

Siç e shohim në pamjet e mëposhtme, shtëpia ka ngjyra të ngrohta dhe arredim super modern, parket të errët dhe shkallë në ngjyrë të verdhë.

“Shtëpia ime e re. Në progres.”- ka shkruar Eni krahas videos.