“MË KA MARRË MALLI”/ Klea Huta shpreh publikisht mallin për Elgitin (VIDEO) – AlpeGossip
“MË KA MARRË MALLI”/ Klea Huta shpreh publikisht mallin për Elgitin (VIDEO)

“MË KA MARRË MALLI”/ Klea Huta shpreh publikisht mallin për Elgitin (VIDEO)

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Prej disa kohësh ata i kemi parë të shoqërojnë njëri-tjetrin në të gjitha eventet apo angazhimet e punës.

Madje Elgiti shkoi deri në Amerikën e largët për të shoqëruar partneren e tij gjatë udhëtimit për xhirimet e “Vip Club”. Mirëpo duket se gjatë xhirimeve të fundit në Itali që moderatorja po bën me këngëtaren Elhaida Dani, ai nuk ka mundur ta shoqërojë dhe Klea po i’a ndjen shumë mungesën.

Me një video të postuar në Instastory ajo ka treguar se e ka marrë malli për partnerin e saj.

“Më ka marrë malli për këtë fytyrë” – shkruan moderatorja mbi videon ku duket Elgiti pa mendje nga kamera dhe në fund i jep një buzëqeshje.