JO MË BJONDE/ Ilda Bejleri preferoi të ketë një tjetër look pas karantinës (FOTO) – AlpeGossip
JO MË BJONDE/  Ilda Bejleri preferoi të ketë një tjetër look pas karantinës (FOTO)

JO MË BJONDE/ Ilda Bejleri preferoi të ketë një tjetër look pas karantinës (FOTO)

Përfundimi i ditëve të izolimit erdhi me ndryshime edhe për moderatoren simpatike Ilda Bejleri.

Ajo ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e flokëve të saj dhe këtë e mësuam vetëm sot, kur Ilda ndau një foto në llogarinë e saj në Instagram.

Moderatorja ka pozuar me opinionistin Olti Curri dhe të gjithëve na tërhoqi vëmendjen look-u i saj i ri.

Ilda tashmë nuk është më bjonde dhe ka kaluar në ngjyrat e errëta të flokëve.

View this post on Instagram

Coffetime @olticurri 😇

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

Ajo është bërë brune dhe madje i ka prerë flokët e saj me një gjatësi deri tek supet.

Mesa duket, ngjyrat e çelëta i janë mërzitur moderatores, ndaj ka vendosur të bëjë një ndryshim të tillë.

Po ju e bëtë ndryshimin tuaj pas karantinës?