SUPER TRENDI/ 5 kombinime veshjesh të adhurueshme me të cilat mund të shtyjmë gjithë pranverën – AlpeGossip
SUPER TRENDI/ 5 kombinime veshjesh të adhurueshme me të cilat mund të shtyjmë gjithë pranverën

SUPER TRENDI/ 5 kombinime veshjesh të adhurueshme me të cilat mund të shtyjmë gjithë pranverën

Gjithnjë është dilemë më vete veshja në stinën e pranverës.

Duke qenë se moti është i paqëndrueshëm, shumica prej nesh nuk dinë çfarë të veshin.

Në këtë artikull do keni mundësinë të frymëzoheni nga disa kombinime të mira veshjesh të cilat përveçse janë të përshtatshme për këto ditë, janë edhe shumë, por shumë trendy.

Me to veshur do dukeni një fashioniste e vërtetë dhe gjithë pranverën mund ta shtyni me to.

Fund të gjatë + xhaketë

Kostum + çantë e bardhë

Pantallona xhins + bluzë lejla

Golf + fustan veror + çizme

Pantallona të gjera në fund + bluzë me printe kafshësh