NGA PIKAT TEK NGJYRAT/ Llojet e fustaneve që pritet të bëjnë namin në verën e 2019-ës – AlpeGossip
NGA PIKAT TEK NGJYRAT/ Llojet e fustaneve që pritet të bëjnë namin në verën e 2019-ës

NGA PIKAT TEK NGJYRAT/ Llojet e fustaneve që pritet të bëjnë namin në verën e 2019-ës

Po, jemi në pranverë mirëpo të mendojmë pak që tani se çfarë do të veshim në stinën e verës nuk do të bënim aspak keq!

Në vijim keni një sërë modelesh që do iu bëjnë të dukeni mjaft joshëse dhe duhet me patjetër që t’i keni në gardërobë.

Nga fustanet me pika e deri te ato që janë të përshtatshëm për t’i mbajtur veshur në shtëpi, i gjeni më poshtë…

Me pika

Jeshile

 

Me jakë në formë V

Stil Bohemian

Me mëngë të fryra

Të përshtatshme për t’i veshur në shtëpi