SI DY PIKA UJI/ Nuk do ta besoni se çfarë i mëson Vesa djalit (FOTO) – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Nuk do ta besoni se çfarë i mëson Vesa djalit (FOTO)

SI DY PIKA UJI/ Nuk do ta besoni se çfarë i mëson Vesa djalit (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma para pak kohësh është larguar nga Kosova për të vazhduar jetën e saj në Zelandën e Re.

Në fotot e publikuara nga vet Vesa në llogarinë e saj në “Instagram” e shohim kaq të dashur me djaloshin e saj, Lianin. Por në këto imazhe shohim se Vesa po mundohet ta mësoj të birin se si të qesh kur bënë një fotografi.

Pas disa tentimeve, mësimin e ka mësuar Liani dhe ka nxjerr një fotografi përfekte bashkë me të ëmën.