Enca e papërmbajtshme, bën bujë përsëri me suksesin e rradhës nga Gjermania (FOTO) – AlpeGossip
Enca e papërmbajtshme, bën bujë përsëri me suksesin e rradhës nga Gjermania (FOTO)

Enca e papërmbajtshme, bën bujë përsëri me suksesin e rradhës nga Gjermania (FOTO)

Ashtu siç e kemi parë me postimet në Instastory, Enca na ka treguar se së fundmi ka vizituar Gjermaninë nga ku e kemi parë të postojë edhe nga takimi me reperin Nimo, me të cilin u përfol se është në një lidhje.

Ditë të arta kanë ardhur për këngëtaren dhe kjo e thënë pasi Enca ka realizuar suksesin e rradhës.

Bëhet fjalë për këngë e saj “Dua”, e cila së fundmi ka arritur 7 milionë views në YouTube. Mesa duket fansat e kanë adhuruar këngën e re të Encës, me siguri që për këngëtaren ky është një sukses i padiskutueshëm.