MARTESA ME AVOKATIN MAQEDONAS/ Adelina: Ai nuk do ishte me mua nëse nuk do kishte… – AlpeGossip
MARTESA ME AVOKATIN MAQEDONAS/ Adelina: Ai nuk do ishte me mua nëse nuk do kishte…

MARTESA ME AVOKATIN MAQEDONAS/ Adelina: Ai nuk do ishte me mua nëse nuk do kishte…

Lidhja dhe më pas martesa e Adelina Tahirit me Serjozha Markov ka qenë shumë e komentuar në media e rrjete sociale pikërisht për shkak të kombësisë së tij. Këngëtarja është sulmuar dhe kritikuar shpesh për këtë shkak pavarësisht se ajo vazhdon ta thotë që për të prejardhja, kombësia apo feja nuk kanë rëndësi para dashurisë.

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” Adelina e sqaroi sërish këtë pjesë dhe ndër të tjera tregoi se bashkëshorti i saj e ka stërgjyshen me origjinë korçare.

“Burri im e ka stërgjyshen korçare. E ka një degë shqiptare se po mos ta kishte ndoshta nuk do ishte me mua”, u shpreh Adelina.