ORIGJINALE! Një marrëdhënie si ajo e Jonida Maliqit dhe mamasë së saj, do qeshni me lot me këto VIDEO – AlpeGossip
ORIGJINALE! Një marrëdhënie si ajo e Jonida Maliqit dhe mamasë së saj, do qeshni me lot me këto VIDEO

ORIGJINALE! Një marrëdhënie si ajo e Jonida Maliqit dhe mamasë së saj, do qeshni me lot me këto VIDEO

Edhe pse vetë VIP-at shqiptarë janë pjesë e showbizzit disa prej tyre kanë zgjedhur që disa prej familjarëve të tyre ti bëjne shpeshherë edhe publik.

Një ndër to është dhe Jonida Maliqi, e cila ka zgjedhur që mamanë e saj ta ketë pjesë të videove “Instagram” duke na shkaktuar edhe të qeshura me humorin e saj.

Mami i Jonidës ka bërë për vete një numër të madh ndjekësish pasi origjinaliteti i saj është i një tjetër niveli!

Së fundmi Jonida ka postuar një video me mamanë gjatë procesit të lyerjes së flokëve me “Crescina” për shëndetin e flokëve. Në video mamaja i thotë “të më shërbesh se të kam bërë kokën”…E kjo në fakt është fjali tipike e gjithë nënave!

Mëposhtë, AlpeGossip.al ju sjell disa prej momenteve të tyre bashkë:

Për të parë më tepër dhr për të njohur nënën e Jonidës për ju që nuk e keni parë më parë Alpegossip. al ju sjell disa video.