BINGO për këtë shenjë horoskopi: Do merrni një shumë të madhe parash, por kujdes – AlpeGossip
BINGO për këtë shenjë horoskopi: Do merrni një shumë të madhe parash, por kujdes

BINGO për këtë shenjë horoskopi: Do merrni një shumë të madhe parash, por kujdes

Me “Marsin në Shigjetar” do bëjmë beteja për horizonte te reja, do krijojmë plane strategji në mënyrë që të njohim dhe përvetësojmë diçka që ndryshon në të dhënat tona të deritanishme njofton Meri.

“Neptuni në të njëjtën kohë krijon diçka në ambient të paqartë të mjegullt. Një maskë e fsheh ikonën reale të njerëzve rreth nesh apo situatave që na shqetesojnë.

Gjithsesi ne idealizojmë dhe papritur ndjehemi të tradhetuar të zhgënjyer dhe të zhveshur nga ëndrra. Do ndihemi pa kurajo, pa optimizëm”, njofton astrologia në parashikimin e yjeve teksa për njërën nga shenjat shkruan se do marrë një shumë të konsiderueshme parash, por duke manipuluar.

“Ujori do jete ne kerkim te nje shume te konsiderueshme te cilen mund ta arrij me ndonje manipulim”, shkruan Meri.