“ME NJË ARTIST TË PËRJETSHËM”/ Arjola Demiri shfaqet krah kryeministrit Rama, ja çfarë i bëri bashkë – AlpeGossip
“ME NJË ARTIST TË PËRJETSHËM”/ Arjola Demiri shfaqet krah kryeministrit Rama, ja çfarë i bëri bashkë

“ME NJË ARTIST TË PËRJETSHËM”/ Arjola Demiri shfaqet krah kryeministrit Rama, ja çfarë i bëri bashkë

Kryeministri Edi Rama ka shtruar ditën e martë iftar për VIP-at e politikës, artit dhe Shoqërisë Civile. Mes pjesëmarrësve ishte edhe aktorja e humorit Arjola Demiri e cila ka shpërndarë foto në llogarinë e saj në Instagram.

Ndër fotot që ka ndarë me ndjekësit e saj, ish-banorja e BBV publikoi edhe një foto me kryeministrin Rama.

“Me një artist të përjetshëm. Kryeministri më i mirë”- shkruan Arjola krahas fotos me kryeministrin.

“Me një artist të përjetshëm”- Arjola Demiri shfaqet krah kryeministrit Rama, ja çfarë i bëri bashkë