Zbulohet ”Diana” e Ledrit, reperi në krahët e këngëtares shqiptare? (FOTO) – AlpeGossip
Zbulohet ”Diana” e Ledrit, reperi në krahët e këngëtares shqiptare? (FOTO)

Zbulohet ”Diana” e Ledrit, reperi në krahët e këngëtares shqiptare? (FOTO)

Ledi Vula është një ndër meshkujt më të komentuar nga mediat online dhe femrat shqiptare, ai njihet për lidhjet e tij të shumta si dhe për pamjen e tij tërheqëse.

Së fundmi Ledri ka qenë në qendër të thashethemeve, pasi menaxheri i tij e nxori zbuluar duke u treguar të gjithëve se është në një lidhje.

Por edhe qarkullimi i disa fotove të pak ditëve më parë, ku shfaqej shumë afër me një femër, na i shtuan dyshimet se reperi mund të jetë në një lidhje.

Mirëpo ai nuk reagoi fare për këto lajme dhe përpara dy ditësh publikoi këngën e tij të re ‘Princess Diana’ që u kthye menjëherë në hit. Por së fundmi Ledri i ka bërë lëmsh fansat e tij pasi ka publikuar një foto ku shfaqet me këngëtaren Diona Fona.

Ata kanë shkrepur një foto pasi kanë darkuar dhe Ledri e ka hedhur në Instastory dhe e ka etiketuar duke vendosur pran saj edhe një figurë princeshe. Ka mjaftuar kjo që në të gjitha portalet të qarkulloi lajmi se kënga ‘Princess Diana’ i është dedikuar këngëtares dhe se mes tyre mund të ketë diçka më shumë se miqësi.