“Sa lek e ke SEKSIN?”, komentuesit degjenerojnë me fjalë të pista aktoren SHQIPTARE (FOTO) – AlpeGossip
“Sa lek e ke SEKSIN?”, komentuesit degjenerojnë me fjalë të pista aktoren SHQIPTARE (FOTO)

“Sa lek e ke SEKSIN?”, komentuesit degjenerojnë me fjalë të pista aktoren SHQIPTARE (FOTO)

Aktorja e “Apartamentit 2XL” Eliona Pitarka ka nisur pushimet.

Si çdo vit ajo publikon foto dhe video mjaft seksi në rrjete sociale. Këtë herë e shohim Elionën përvëluese me bikini, ndërkohë që ekspozon të pasmet e saj të tonifikuara.

Kujtojmë që Pitarka është mjaft e dhënë dhe e fokusuar sa i përket regjimit dhe palestrës për të patur forma trupore të kuruara.