MANIA PËR T’U BËRË SI KARDASHIAN/ Pas gjoksit, Sofia Richie zmadhon edhe të pasmet (FOTO) – AlpeGossip
MANIA PËR T’U BËRË SI KARDASHIAN/ Pas gjoksit, Sofia Richie zmadhon edhe të pasmet (FOTO)

MANIA PËR T’U BËRË SI KARDASHIAN/ Pas gjoksit, Sofia Richie zmadhon edhe të pasmet (FOTO)

Edhe ajo po ndikohet nga motrat Kardashian, ndërsa është e lidhur me ish-in e njërës prej tyre.

Sofia Richie tregoi të pasmet më të mëdha, teksa pozoi në Instagram duke qëndruar në profil.

20-vjeçarja, e cila është në një lidhje me ish-bashkëshortin e Kourtney, Scott Disick, dukej më e mbushur sesa jemi mësuar ta shohim më herët.

Nëse e krahasojmë me fotot kur pozonte me rroba banje pak muaj më parë, ndryshimi është i dukshëm.

Kur Sofia dhe Scott u lidhën në fillim u përfol se ajo përpiqej të imitonte stilin e ish-it të tij.

Fillimisht ajo kaloi nga bjonde në brune, ndërsa në gusht thashethemet u përhapën që kishte zmadhuar gjoksin.