Lëreni burrin e Adelines, por shihni çfarë i ka blerë Genci Eni Koçit (FOTO) – AlpeGossip
Lëreni burrin e Adelines, por shihni çfarë i ka blerë Genci Eni Koçit (FOTO)

Lëreni burrin e Adelines, por shihni çfarë i ka blerë Genci Eni Koçit (FOTO)

Çifti i këngëtarëve, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj prej kohësh janë përfolur nga mediat se janë në një lidhje dashurie.

Megjithatë, edhe pse qarkullojnë foto ku ata janë kapur ‘mat’ nga paparazzët, kjo marrëdhënie asnjëherë nuk është pranuar prej tyre. Çifti ka insistuar se ata janë vetëm shokë e mes tyre nuk ka asgjë tjetër.

Thashethemet për lidhjen e tyre nisën të qarkullonin vitin e kaluar, teksa ata ishin në Amerikë. Që nga ajo kohë u bë një vit që mendohet se Eni dhe Genci janë bashkë.

Pas Adelina Tahirit, edhe Eni ka publikuar në ‘Instastoryn’ e saj disa dhurata romantike, që mesa duket ja ka bërë Genci.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit trëndafilat e marrë bashkë me çokollatat, si edhe një palë vathë Swarovski.

Mesa duket kjo surpirizë e ka lumturuar Enin, e cila vendosi t’a ndante këtë gëzim me fansat e saj.