I VËLLAI FESTON DITËN E LINDJES/ Nora Istrefi bën urimin emocionues dhe ja si e pëkëdhel (FOTO) – AlpeGossip
I VËLLAI FESTON DITËN E LINDJES/ Nora Istrefi bën urimin emocionues dhe ja si e pëkëdhel (FOTO)

I VËLLAI FESTON DITËN E LINDJES/ Nora Istrefi bën urimin emocionues dhe ja si e pëkëdhel (FOTO)

Nora Istrefi  është një ndër këngëtare më seksi të skenës shqiptare,e cila prej disa muajsh është në qendër të mediave pas zënkës me kunatën e saj Tunën.

Mesa duket në familjen Istrefi paska fest mpasi vëllai i vetëm i motrave bukuroshe ka ditëklindjen edhe Nora nuk nguroi ta uronte publikisht.
Urime ditëlindjen Bledinjo, të dua sa në hënë e këtu”: shkruan krah fotos Nora