''KUR VDEKJA TË VJEN PËRBALL''/ Pamje nga aksidenti i frikshëm (VIDEO) - AlpeGossip
”KUR VDEKJA TË VJEN PËRBALL”/ Pamje nga aksidenti i frikshëm (VIDEO)

”KUR VDEKJA TË VJEN PËRBALL”/ Pamje nga aksidenti i frikshëm (VIDEO)

Punonjësit e policisë dhe ata të ndihmës së shpejtë në këtë video mund ta quajnë veten me fat pasi arritën t’i shpëtonin vdekjes së sigurt, kur një kamion i madh mallrash doli rruga, si pasojë e një aksidenti dhe shkoi në drejtim të tyre.

Kamioni me 18 rrota po ecte me shpejtësi të madhe në autostradën 84 in Lubbock County të Teksasit, doli nga rruga për të shmangur një aksident të mëparshëm dhe u rrotullua disa herë në anë të saj përpara se të zinte poshtë një makinë tjetër.