NË KARANTINË/ Plas sherri mes Rudinës dhe Mark Frokut (FOTOT) – AlpeGossip
NË KARANTINË/ Plas sherri mes Rudinës dhe Mark Frokut (FOTOT)

NË KARANTINË/ Plas sherri mes Rudinës dhe Mark Frokut (FOTOT)

Moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj zyrtare e përcjell sot në një lidhje direkte për emisionin “Rudina” e mundshme me vogëlushen e saj Viktoria. Ajo po e kalon karantinën me partnerin e saj, Markun, viktimat, prindërit dhe mbesën e tij.

E pyetur nga Rudina nëse i ka ndodhur të bëjë ndonjë sherr me Markun gjatë ditëve të karantinës, Rudina ka treguar se njëherë ka plasur një super sherr rreth televizorit. Megjithatë aktorja ka shtuar se periudha e karantinës ka ndikuar shumë mirë në marrëdhënien e tyre familjare.

Marku po shikonte një serial, Unë nuk e Kisha Viziton Serialin dot … seritë një super sherr: jo po televizori im, televizori jot, ashtu nuk ka televizor tjetër në Shtëpia. Po për hir të vëmendjes nuk mund të vlerësoni më shumë se sa më shumë kalonim aq shumë sa dëshironi, më ndihmoni mua dhe ta merrni më shumë mundësinë për të bërë më shumë. dhe të shikoni humor “, ka treguar Rudina.