Prifti abuzoi me të 10 vite rresht/ Gruaja e filmon dhe i nxjerr videon – AlpeGossip
Prifti abuzoi me të 10 vite rresht/ Gruaja e filmon dhe i nxjerr videon

Prifti abuzoi me të 10 vite rresht/ Gruaja e filmon dhe i nxjerr videon

Një 40-vjeçare denoncoi se prifti dhe historiani Eliécer Salesman abizoi me të për më shumë se 10 vite.

Sipas La W, viktima vendosi të vizitojë dhe regjistrojë priftin, 5 vjet më vonë, për të marrë dëshmi të akuzave të tij.

Në video, ajo e pyet priftin nëse ai kujton kur “i hoqi rrobat” dhe bënë seks. Menjëherë, ai e pyet: Sa herë?” Dhe gruaja përgjigjet “rreth 20″.

Prifti i thotë:

Më kujtohet një. Një e diel, 4 pasdite. Unë u shkriva sipër teje. Ne hymë në dhomë, çështja… nuk arriti 5 minuta. E mbaj mend atë”
Gjithçka ka përfunduar në dorë të Prokurorisë, ndërkohë që pritet dëbimi i priftit nga kisha.

Presunta víctima de abuso sexual denuncia al reconocido sacerdote Eliécer Salesman

Los hechos se habrían presentado en el santuario del Divino Niño del barrio 20 de julio de Bogotá, cuando el denunciante tenía tan solo ocho años.

Posted by W Radio Colombia on Monday, September 17, 2018