BËHET BABA PËR HERË TË TRETË/ Modeli shqiptar i pret vete kerthizen bebushit të porsalindur (FOTO) – AlpeGossip
BËHET BABA PËR HERË TË TRETË/ Modeli shqiptar i pret vete kerthizen bebushit të porsalindur (FOTO)

BËHET BABA PËR HERË TË TRETË/ Modeli shqiptar i pret vete kerthizen bebushit të porsalindur (FOTO)

Modeli shqiptar, Alessio Alia ka dhënë lajmin e bukur se është bërë baba për herë të tretë. Alessio, i cili prej vitesh jeton në Australi me bashkëshorten Katherine dhe dy fëmijët, ka postuar disa foto ku tregon portretin e vogëlushit dhe zbulon se i kanë vendosur emrin Zayn Izaak.

“Thonë që numri 3 është një numër magjik:

1/ nëna e 3 fëmijëve të bukur është shëndoshë e mirë

2/ Ardhja në jetë e djalit tim të vogël Zayn Izaak Alia.

3/ Nëna ime ka të njëjtën ditëlindje si djali im i vogël!

Ju dua të gjithëve, Zoti ju bekoftë!”, shkruan Alessio.

Në postimin e tij, modeli tregon edhe momentin ku shfaqet duke i prere kerthizen bebushit.