Jo vetëm Robert Berisha, Erën e mbështet dhe Noizy! Shikoni çfarë ka bërë për të (FOTO) – AlpeGossip
Jo vetëm Robert Berisha, Erën e mbështet dhe Noizy! Shikoni çfarë ka bërë për të (FOTO)

Jo vetëm Robert Berisha, Erën e mbështet dhe Noizy! Shikoni çfarë ka bërë për të (FOTO)

Tashmë është konfirmuar lajmi se Era Istrefi do këndojë himnin e Botërorit 2018 .

Këngëtarja shqiptare do të këndojë krah dy emrave të tjerë të njihur të muzikës, Nicky jam dhe Will Smith.

Kënga titullohet ‘One life to live. Live it up ‘ dhe do të publikohet nesër.

Era ka marrë urime të shumta nga miqtë, të afërm dhe kolegë, por urimi që na bëri më shumë përshtypje ishte regimi i Noizyt i cili ka postuar një foto në instagram të Era Istrefit dhe krah saj shkruan: “Good day. World Cup 2018”.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i këngëtares e cila i komenton: “lalii, nesër do kërcejmë”./AlpeNews.al/