NUK DO TA BESONI/ Ja sa kushton ORA që mban Morena Taraku – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ Ja sa kushton ORA që mban Morena Taraku

NUK DO TA BESONI/ Ja sa kushton ORA që mban Morena Taraku

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, bëri të ditur kohëve të fundit se është në përfundim e sipër të projektit të saj më të ri muzikor, “F*ck your location”.

Ndërkohë, ajo është shumë aktive dhe e ndjdekur nga fansat në rrjetet sociale dhe shpesh komentohet për jetën luksoze të saj.Dhe për t’u dukur gjithmonë bukur, Morena duket se investon mjaft.

Ajo preferon të vishet me me brendet më luksoze botërore, teksa vëmendje të madhe iu kushton edhe aksesorëve.Vetëm një orë dore e markës “Bulgari”, të cilën Morena e ka vënë në dukje në disa prej paraqitjeve të fundit, kap vlerën e 59,800 euro.

Ndërkohë, faqja “What they wearin” ka bërë gjithashtu të ditur se në një fotografitë e fundit, ajo ka një palë syze të markës “Louis Vuitton” që kushtojnë rreth 585 euro dhe një çantë “Prada” që kushton rreth 475 euro.