KARANTINA E VIP-ave/ Nga çastet romantike tek “lotët”. Ja si e kanë kaluar ditën (FOTO) – AlpeGossip
KARANTINA E VIP-ave/ Nga çastet romantike tek “lotët”. Ja si e kanë kaluar ditën (FOTO)

KARANTINA E VIP-ave/ Nga çastet romantike tek “lotët”. Ja si e kanë kaluar ditën (FOTO)

Si çdo ditë edhe sot do t’iu sjellim disa nga momentet më të bukura që kanë kaluar VIP-at dhe i kanë shpërndarë në instastoryn e tyre.

VIP-at kanë gjetur mënyrat e tyre të argëtimit dh epo i kalojnë qetësisht këto ditë karantine.

Alpe.news ju sjell disa nga momentet e karantinës së VIP-ave.

Xhensila e ka kaluar një pjesë të karantinës me Besin duke kaluar disa momente të bukura bashkë.

Rudina Dembacaj e ka kaluar një pjesë të karantinës duke pirë birrë me Mark Frokun siç e shohim edhe në foton e mëposhtme.

Elita Rudi e ka kaluar një pjesë të kohës duke ngrën një mëngjes të ngrohte me bashkëshortin e saj.

Olta Boka e ka kaluar një pjesë të kohës duke parë një film prekës ku në instastoryn e saj shkruan “Super film😭”.

Oriola Marashi e ka kaluar një pjesë të kohës duke shëtitur me makinë dhe ka bërë video me snapchat me fytyrën si bebe. Siç e shohim edhe në foton e mëposhtme Oriola duket një bebe e bukur.