RASTËSIA MË E BUKUR/ Fatma dhe Aulona shtatzënë për herë të dytë në të njëjtën kohë! – AlpeGossip
RASTËSIA MË E BUKUR/ Fatma dhe Aulona shtatzënë për herë të dytë në të njëjtën kohë!

RASTËSIA MË E BUKUR/ Fatma dhe Aulona shtatzënë për herë të dytë në të njëjtën kohë!

Dy moderatoret e ‘ThumbOn’, Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu janë shoqe dhe kolegesh prej vitesh. Ato shihen shumë shpesh të shoqëruara, larg ekranit, në jetën e tyre të përditshme dhe së fundmi janë fotografuar pranë një farmacie. Të dyja mbanin në duar nga një test shtatzënie.

‘Dritare.net’ ka publikuar foto të tyre dhe burime të sigurta për to, kanë konfirmuar lajmin se Fatma dhe Aulona janë shtatzënë në të njëjtën kohë.

Nga fotot moderatoret duken shumë të lumtura për lajmin e ëmbël dhe lumturia e tyre është e dyfishtë: njëherë për veten e njëherë për shoqen.

Kujtojmë se Aulona dhe Fatma janë bërë nëna pak vite më parë për herë të parë, Aulona e një vajze dhe Fatma e një djali.