NË PRITJE TË FËMIJËS SË KATËRT/ Richard Gere, pauzë relaksuese dhe birrë… – AlpeGossip
NË PRITJE TË FËMIJËS SË KATËRT/ Richard Gere, pauzë relaksuese dhe birrë…

NË PRITJE TË FËMIJËS SË KATËRT/ Richard Gere, pauzë relaksuese dhe birrë…

Me një kostum gri elegant dhe një birrë në dorë, kështu është shfaqur Richart Gere, i cili duket se ka marrë një pauzë nga set-i i xhirimeve të filmit të ri të BBC “MotherFatherSon” në Sevigla.

Aktori 69-vjeçar, që është në pritje të fëmijës së tij të katërt me bashkëshorten e re, 35 vjeç, Alejandra Silva, duket se ndjehet mirë edhe nën petkun e ‘kamarierit’, teksa mban në dorë një tabaka të mbushur me birra, të cilën ja ofron kolegëve të tij.