“PO VIJMË PËR TY”/ Sara Hoxha nuk rri dot pa Lorin dhe niset drejt saj (FOTO) – AlpeGossip
“PO VIJMË PËR TY”/ Sara Hoxha nuk rri dot pa Lorin dhe niset drejt saj (FOTO)

“PO VIJMË PËR TY”/ Sara Hoxha nuk rri dot pa Lorin dhe niset drejt saj (FOTO)

Disa ditë më parë u zhvillua ceremonia në nder të themeluesit të Top Channel, Dritan Hoxhës dhe vajza e tij Lori Hoxha nuk ishte e pranishme.

Njëkohësisht një nga blogeret më të preferuara shqiptare, Lori ndodhej në Londër në kohën që po zhvillohej ceremonia.

Pas mbarimit, edhe motra e saj Sara është nisur drejt kryeqytetit të Anglisë së bashku me të birin, London.

Ajo e ka njoftuar këtë përmes një “Instastory” ku ka fotografuar të birin,  me në sfond dritaren e avionit.

“Po vijmë për ty Lori”, shkruan ajo krahas fotos çka lë të nënkuptohet se e ka marrë malli për motrën e saj