“VAJZA MË SHQEU VAGINËN”/ Reperja e famshme rrëfen lindjen e dhimbshme – AlpeGossip
“VAJZA MË SHQEU VAGINËN”/ Reperja e famshme rrëfen lindjen e dhimbshme

“VAJZA MË SHQEU VAGINËN”/ Reperja e famshme rrëfen lindjen e dhimbshme

Cardi B ka treguar disa detaje intime dhe të dhimbshme për shtatzëninë e saj.

Në intervistën e saj për Jimmy Kimmel të mërkurën, ajo tregoi se lindja ishte e vështirë dhe njerëzit nuk i kishin treguar dicka shumë të rëndësishme.

“Vajza më ka shqyer vagjinën, askush nuk më ka treguar se pas lindjes duhet të qepem”, është shprehur Cardi.

Ajo është bërë nënë para tre muajsh dhe vogëlushen e ka quajtur Kulture.

Megjithatë, shtoi se do e përjetonte sërish atë ndjenjë pasi vajza Kulture i ka dhënë shumë lumturi.