NUK DI TË NDALET/ Foton e Lori Hoxhës duke ”ecur mbi” 1390€ nuk duhet ta humbisni! – AlpeGossip
NUK DI TË NDALET/ Foton e Lori Hoxhës duke ”ecur mbi” 1390€ nuk duhet ta humbisni!

NUK DI TË NDALET/ Foton e Lori Hoxhës duke ”ecur mbi” 1390€ nuk duhet ta humbisni!

Lori Hoxha, blogerja e njohur , është një personazh tepër i njohur dhe i komentuar në mediat shqiptare. Bukuroshja përflitet shumë për fotot e bukura që ajo poston por dhe gjithashtu për veshjet e kombinuara në mënyrën më të mirë të mundshme që ndan me publikun.

Në profilin e saj ka shumë foto të bukura por një që na tërhoqi vëmendjen është kjo foto në të cilën ajo duket e veshur vetëm me emra të njohur të botës së modës.

View this post on Instagram

came to the Louvre to take pictures of myself

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Lori shfaqet e veshur me ”Balenciaga”, ”Prada” dhe ” Gianvito Rossi”. Çizmet e veshura në këtë foto i përkasin markës së fundit dhe me anë të një kërkimi të thjeshtë mund të gjenim se ato kushtojnë plot 1390€.

Në fakt donim të përllogarisnim se sa kishte kushtuar e gjithë veshja në total, por me ”Balenciaga” dhe Prada”…

Më mirë po zgjedhim t’ia kursejmë vetes atë ”bombë”. /AlpeGossip.al