NUK NA E MERRTE MENDJA/ I pabesueshëm çmimi i palltos së Capital T! (FOTO) – AlpeGossip
NUK NA E MERRTE MENDJA/ I pabesueshëm çmimi i palltos së Capital T! (FOTO)

NUK NA E MERRTE MENDJA/ I pabesueshëm çmimi i palltos së Capital T! (FOTO)

Capital T është një nga këngëtarët më të njohur të Shqipërisë. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale ku shpesh poston foto e video të shkëputura nga momente të jetës së tij personale dhe profesionale.

Ditët e fundit, Capitali ka postuar një foto ku duket në xhirimet e bashkëpunimit të tij më të ri me Majkun ”Hala”. Në këtë foto, këngëtari duket i veshur me një pallto-pellush të markës së njohur ”Balenciaga” që kushton pikërisht 3500$.

Në të vërtetë nuk e dimë pse po e diskutojmë çmimin e kësaj palltoje-pellush kur në fakt ne jemi mësuar me Capitalin dhe faktin se kur vjen puna te veshja dhe stili, ai nuk kursen aspak! /AlpeGossip.al