SUPER SEKSI/ Njihuni me prezantuesen shqiptare që i çmend italianët (FOTO) – AlpeGossip
SUPER SEKSI/ Njihuni me prezantuesen shqiptare që i çmend italianët (FOTO)

SUPER SEKSI/ Njihuni me prezantuesen shqiptare që i çmend italianët (FOTO)

Bukuroshja shqiptare Jori Delli është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në Itali. Jori ka lindur në Parma dhe është gazetare, modele dhe blogere.

Ajo numëron mijëra ndjekës në Instagram ku poston foto që tërheqin shumë vëmendjen.

Jori është me origjinë shqiptare dhe është 23 vjeç.

Ajo është bërë së fundmi e njohur në “Sportitalia” dhe bukuria e saj mesdhetare dhe linjat trupore e kanë bërë të kthehet në një prej vajzave më të komentuara në mediat italiane.